NOVÝ ROK, NOVÝ KABÁT, MOBILNÍ WEB

Toto NEJSOU oficiální stránky městyse!

LIBICE.VLADAS.CZ 3.0

Do nového roku, v novém „kabátu“. 13 měsíců uteklo jako voda, tak nadešel čas pro „malou“ změnu vzhledu tohoto webu. Berte to jako  opožděný dárek pod stromeček a přání všeho nej do roku 2012. 

Symbolika barev: zelená – barva jetelového trojlístku, který je zároveň logem webu; modrá barva – řeka Doubrava; šedá – historický význam (původně stříbrná)

NOVÝ MOBILNÍ WEB

S rostoucím počtem chytrých telefonů roste i počet přístupů na web z mobilních zařízení. Proto jsem se rozhodl připravit mobilní verzi těchto stránek. Stránky jsou optimalizované pro nejrůznější mobilní zařízení (jako jsou iPhone, OS Android, BlackBerry a další) a vyznačují se minimem grafiky, díky tomu rychlým načítáním i na pomalejším mobilním připojení.
Jak se tedy dostanu na nový mobilní web? Stačí zadat stejnou adresu http:/libice.vladas.cz do prohlížeče mobilního zařízení, mobilní stránky se pak zobrazí automaticky při každém přístupu přes prohlížeč mobilního zařízení. Pokud budete chtít klasické zobrazení webu, v dolní části stránky je přepínač, pomocí kterého je možné přepnout vzhled zpět.
(Testováno mobilním zařízení Samsung s operačním systémem Android)

Bookmark the permalink.

Komentáře jsou uzavřeny.